jQuery(document).ready(function(){ jQuery(".szybkie-pytanie button.et_pb_contact_submit").text('Wyślij'); });
Programowanie to część mojego życia, tworzenie stron i aplikacji webowych, jest to tylko fragment tego, czym się zajmuję jednak ten najciekawszy i przynoszący najwięcej satysfakcji.
Strona, jaką stworzę dla Ciebie, będzie unikatowa czy jak wolisz nieszablonowa, dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb i branży, w jakiej działasz.
Duży nacisk kładę nie tylko na funkcjonalność i bezpieczeństwo, intuicyjność poruszania się po witrynie, ale również na estetykę, która tak naprawdę jest najważniejsza w odbiorze strony przez odwiedzającego.
Witryna będzie w pełni responsywna, nieistotne czy zostanie wyświetlona na telefonie, czy laptopie, wszystko będzie skalowalne i czytelne, a co niepotrzebne schowane tak by potencjalny klient mógł szybko dotrzeć do interesującej go treści.
Każda witryna, jaką tworze posiada system zarządzania treścią, przez co można samemu szybko ogarnąć podstawowe zmiany na niej takie jak dodawanie nowych podstron, zmiana treści już istniejących, opisy dla wyszukiwarek internetowych i wiele innych.
Moja usługa jest kompleksowa, może obejmować drogę od rejestracji domeny, zakup optymalnego serwera, po pomoc w doborze najlepszych fraz do pozycjonowania czy reklamy w Google.
Jeśli mogę jeszcze na coś odpowiedzieć to proszę pisać śmiało.
Pozdrawiam.

Szybkie pytanie?

7 + 8 =